Obsługa - działy sprzedaży

systemy rynnowe, podsufitki, odwodnienia

E-mail: bok-profile@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749

Region I - południowy-wschodni

Andrzej Synowiec

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: asynowiec@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 141

Region II - południowo-centralny

Dział Obsługi Klienta

E-mail: bok-profile@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749
Fax: +48 13 491 4361

Region III - południowo-zachodni

Grzegorz Głowiński

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: gglowinski@gamrat.com.pl
E-mail: wroclaw@gamrat.com.pl
Telefon: +48 606 787 143

Region IV - północno-zachodni

Dział Obsługi Klienta

E-mail: bok-profile@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749
Fax: +48 13 491 4361

REGION V – PÓŁNOCNO-WSCHODNI

Marcin Popławski

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: mpoplawski@gamrat.com.pl
E-mail: bialystok@gamrat.com.pl
Telefon: +48 606 787 146

REGION VI – CENTRALNY

Krzysztof Rykowski

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: krykowski@gamrat.com.pl
E-mail: tuszyn@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 147

Mariana Struk

Specjalista ds. eksportu

E-mail: mstruk@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 5591
Telefon kom.: +48 606 787 144
Fax: +48 13 491 4756

Bogusława Myśliwiec

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: bmysliwiec@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749
Telefon kom.: +48 726 001 954

Damian Gajda

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: dgajda@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4366
Telefon kom.: +48 726 001 929

Alicja Sikora

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: asikora@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4366
Telefon kom.: +48 726 001 958

Milena Pietraszek

Specjalista ds. promocji i reklamy

E-mail: mpietraszek@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4852

Telefon kom.: +48 726 001 974
Fax: +48 13 491 4580

systemy rurowe, węże zbrojone

E-mail: bok-rury@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4310

Region I - południowo-wschodni

Wiesław Szynal

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: wszynal@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 151

REGION II – POŁUDNIOWO-ZACHODNI

Rafał Ogrodowczyk

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: rogrodowczyk@gamrat.com.pl
Telefon: +48 606 787 152

REGION III – PÓŁNOCNO-WSCHODNI

Maciej Walenciak

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: mwalenciak@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 154

Regionalny kierownik sprzedaży węże elastyczne i przewody przemysłowe

Robert Moskal

- cały kraj

E-mail: rmoskal@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 533 319 321

Konrad Wojtowicz

Szef sprzedaży eksportowej

E-mail: kwojtowicz@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4801
Telefon kom.: +48 726 001 894

Fax: +48 491 5099

Agnieszka Wnęk

Referent ds. eksportu

E-mail: awnek@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4801
Telefon kom.: +48 726 001 999

Jacek Kołodziej

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: jkolodziej@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4310

Telefon kom.: +48 726 001 935

Maria Mocek

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: mmocek@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4310

Telefon kom.: +48 606 787 145

Janusz Żygłowicz

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: jazyglowicz@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4714
Telefon kom.: +48 726 001 943

Monika Kita

Referent ds. sprzedaży

E-mail: mkita@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4714
Telefon kom.: +48 726 002 237

deski tarasowe, wykładziny

E-mail: bok-podlogi@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533

Region I - południowy

Radosław Augustyn

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: raugustyn@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 726 002 104

Region II - północny

Bolesław Garwoliński

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: bgarwolinski@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 726 001 975

Magdalena Madej

Szef sprzedaży eksportowej

E-mail: mmadej@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Sławomir Zieliński

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

Piotr Szajnicki

Specjalista ds. promocji i reklamy, Webmaster

E-mail: pszajnicki@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4609
Telefon kom.: +48 608 636 370

Informacja techniczna

Systemy rynnowe, podsufitki i węże

Witold Zawadzki

Szef produktu

E-mail: wzawadzki@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4808
Telefon kom.: +48 606 787 166

Systemy rurowe

Jan Niewodowski

Szef produktu

E-mail: jniewodowski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4826
Telefon kom.: +48 606 787 153

Mirosław Ziarko

Specjalista ds. produktu

E-mail: mziarko@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 726 002 198

Centra dystrybucji

Magazyn Centralny Gamrat SA

ul. Mickiewicza 108, 38-200 Jasło

E-mail: gamrat@gamrat.com.pl

Andrzej Synowiec, tel. kom.: +48 606 787 141

Centrum Dystrybucji Gamrat SA

ul. Przędzalniana 60, 15-688 Białystok

E-mail: bialystok@gamrat.com.pl

Telefon kom.: +48 726 001 917

Tel./Fax:+48 85 664 0101

Marcin Popławski, tel. kom.: +48 606 787 146

Centrum Dystrybucji Gamrat SA (Tuszynek Majoracki)

ul. Tysiąclecia 17c
, 95-080 Tuszyn


E-mail: tuszyn@gamrat.com.pl

Tel./Fax:+48 665 780 802

Krzysztof Rykowski, tel. kom.: +48 606 787 14

Centrum Dystrybucji Gamrat SA


ul. Buforowa 125 Hala 1a
, 52-131 Wrocław

E-mail: wroclaw@gamrat.com.pl

Tel./Fax:+48 726 002 362

Grzegorz Głowiński, tel. kom.: +48 606 787 143


Dystrybutorzy deski tarasowej

Towar dostępny bezpośrednio w magazynach.
Sprzedaż dla firm i klientów indywidualnych.

Dobre Tarasy

ul. Bartycka 24/26, 00-716 Warszawa

E-mail: dobretarasy@gmail.com

WWW: http://www.dobretarasy.pl

Dobre Tarasy

ul. Lubelska 111, 26-600 Radom

E-mail: dobretarasy@gmail.com

WWW: http://www.dobretarasy.pl

PINAT

ul. Legionów 2, 62-800 Kalisz

E-mail: biuro@pinat.com.pl, pinat.p@o2.pl

Telefon kom.: + 48 508 159 089

WWW: http://www.pinat.com.pl

Firma Marek Lekan

ul. Bydgoska 43, 44-164 Gliwice

E-mail: lekan.m@interia.pl

Telefon kom.: +48 888 973 925

WWW: http://www.tarasylekan.pl

Siedziba firmy

Gamrat Spółka Akcyjna

ul. Mickiewicza 108, 38-200 Jasło

E-mail: gamrat@gamrat.com.pl

Telefon: +48 13 491 6000 Fax: +48 13 491 5094

Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie,
KRS: 0000091367, NIP 685-000-50-56
Kapitał zakładowy: 72 934 182,63, Kapitał wpłacony: 72 934 182,63

Napisz do nas

Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych GAMRAT S.A. z siedzibą w Jaśle przy ul. Mickiewicza 108, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2016r. poz. 195 z pózn. zm.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.