Obsługa - działy sprzedaży

systemy rynnowe, podsufitki, odwodnienia

E-mail: bok-profile@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749

Region I - południowy-wschodni

Andrzej Synowiec

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: asynowiec@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 141

Region II - południowo-centralny

Andrzej Synowiec

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: asynowiec@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 141

Region III - południowo-zachodni

Grzegorz Głowiński

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: gglowinski@gamrat.com.pl
E-mail: wroclaw@gamrat.com.pl
Telefon: +48 606 787 143

Region IV - północno-zachodni

Dział Obsługi Klienta

E-mail: bok-profile@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749
Fax: +48 13 491 4361

REGION V – PÓŁNOCNO-WSCHODNI

Marcin Popławski

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: mpoplawski@gamrat.com.pl
E-mail: bialystok@gamrat.com.pl
Telefon: +48 606 787 146

REGION VI – CENTRALNY

Jerzy Zych

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: jzych@gamrat.com.pl
E-mail: tuszyn@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 147

Mateusz Lenik

Specjalista ds. eksportu

E-mail: mlenik@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 5591
Telefon kom.: +48 606 787 144
Fax: +48 13 491 4756

Aleksandra Lesiak

Specjalista ds. eksportu

E-mail: alesiak@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 55 91
Telefon kom.: +48 726 002 330

Bogusława Myśliwiec

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: bmysliwiec@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4749
Telefon kom.: +48 726 001 954

Damian Gajda

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: dgajda@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4366
Telefon kom.: +48 726 001 929

Alicja Sikora

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: asikora@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4366
Telefon kom.: +48 726 001 958

Milena Pietraszek

Specjalista ds. promocji i reklamy

E-mail: mpietraszek@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4852

Telefon kom.: +48 726 001 974
Fax: +48 13 491 4580

systemy rurowe, węże zbrojone

E-mail: bok-rury@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4310

Region I - południowo-wschodni

Wiesław Szynal

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: wszynal@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 151

REGION II – POŁUDNIOWO-ZACHODNI

Rafał Ogrodowczyk

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: rogrodowczyk@gamrat.com.pl
Telefon: +48 606 787 152

REGION III – PÓŁNOCNO-WSCHODNI

Maciej Walenciak

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: mwalenciak@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 606 787 154

Węże elastyczne i przewody przemysłowe - cały kraj

Robert Moskal

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: rmoskal@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 533 319 321

Konrad Wojtowicz

Szef sprzedaży eksportowej

E-mail: kwojtowicz@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4801
Telefon kom.: +48 726 001 894

Fax: +48 491 5099

Agnieszka Zabawa

Specjalista ds. eksportu

E-mail: azabawa@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4801
Telefon kom.: +48 726 001 999

Jacek Kołodziej

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: jkolodziej@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4310

Telefon kom.: +48 726 001 935

Maria Mocek

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: mmocek@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4310

Telefon kom.: +48 606 787 145

Janusz Żygłowicz

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: jazyglowicz@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4714
Telefon kom.: +48 726 001 943

Monika Kita

Referent ds. sprzedaży

E-mail: mkita@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4714
Telefon kom.: +48 726 002 237

deski tarasowe, ogrodzenia, wykładziny

E-mail: bok-podlogi@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533

Cała Polska

Radosław Augustyn

Regionalny kierownik sprzedaży

E-mail: raugustyn@gamrat.com.pl
Telefon kom.: +48 726 002 104

Sławomir Zieliński

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: szielinski@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 979

Karolina Nowicka

Specjalista ds. sprzedaży

E-mail: knowicka@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4533
Telefon kom.: +48 726 001 946

Piotr Szajnicki

Specjalista ds. promocji i reklamy, Webmaster

E-mail: pszajnicki@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4609
Telefon kom.: +48 608 636 370

Informacja techniczna

Systemy rynnowe, podsufitki i węże

Witold Zawadzki

Szef produktu

E-mail: wzawadzki@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4808
Telefon kom.: +48 606 787 166

Systemy rurowe

Mirosław Ziarko

Szef produktu

E-mail: mziarko@gamrat.com.pl
Telefon: +48 13 491 4826
Telefon kom.: +48 726 002 198

Centra dystrybucji

Magazyn Centralny Gamrat SA

ul. Mickiewicza 108, 38-200 Jasło

E-mail: gamrat@gamrat.com.pl

Andrzej Synowiec, tel. kom.: +48 606 787 141

Centrum Dystrybucji Gamrat SA

ul. Przędzalniana 60, 15-688 Białystok

E-mail: bialystok@gamrat.com.pl

Telefon kom.: +48 726 001 917

Tel./Fax:+48 85 664 0101

Marcin Popławski, tel. kom.: +48 606 787 146

Centrum Dystrybucji Gamrat SA (Tuszynek Majoracki)

ul. Tysiąclecia 17c
, 95-080 Tuszyn


E-mail: tuszyn@gamrat.com.pl

Tel./Fax:+48 665 780 802

Jerzy Zych, tel. kom.: +48 606 787 147

Centrum Dystrybucji Gamrat SA


ul. Buforowa 125 Hala 1a
, 52-131 Wrocław

E-mail: wroclaw@gamrat.com.pl

Tel./Fax:+48 726 002 362

Grzegorz Głowiński, tel. kom.: +48 606 787 143


Dystrybutorzy deski tarasowej

Towar dostępny bezpośrednio w magazynach.
Sprzedaż dla firm i klientów indywidualnych.

Dobre Tarasy - salon Warszawa/Raszyn

ul. Jaworskiego 3, 05-090 Raszyn

E-mail: warszawa@dobretarasy.pl

Telefon kom.: 535 355 275

WWW: http://www.dobretarasy.pl

Dobre Tarasy - salon Radom

ul. Kasztelańska 56, 26-600 Radom

E-mail: radom@dobretarasy.pl

Telefon kom.: 533 136 728

WWW: http://www.dobretarasy.pl

PINAT

ul. Legionów 2, 62-800 Kalisz

E-mail: biuro@pinat.com.pl, pinat.p@o2.pl

Telefon kom.: + 48 508 159 089

WWW: http://www.pinat.com.pl

Firma Marek Lekan

ul. Bydgoska 43, 44-164 Gliwice

E-mail: lekan.m@interia.pl

Telefon kom.: +48 888 973 925

WWW: http://www.tarasylekan.pl

Dombal

Wał Miedzeszyński 584, 03-994 Warszawa

E-mail: marcin.bieniasz@dombal.com.pl

Telefon kom.: + 48 508 216 372

WWW: http://www.dombal.com.pl

NOWA DESKA

ul. Graniczna 63c, 60-101 Luboń k/Poznańa

E-mail: biuro@nowadeska.pl

Telefon kom.: +48 605 231 450

WWW: http://www.nowadeska.pl

OWA-dekor Sp. z o.o.

ul. Braniborska 70, 53-680 Wrocław

E-mail: biuro@owadekor.com.pl

Telefon kom.: 508 188 829

WWW: http://www.owadekor.com.pl

Siedziba firmy

Gamrat Spółka Akcyjna

ul. Mickiewicza 108, 38-200 Jasło

E-mail: gamrat@gamrat.com.pl

Telefon: +48 13 491 6000 Fax: +48 13 491 5094

Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie,
KRS: 0000091367, NIP 685-000-50-56
Kapitał zakładowy: 72 934 182,63, Kapitał wpłacony: 72 934 182,63

Napisz do nas

Zgodnie z obowiązującym od 25 maja 2018 r. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119.1) informujemy, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka „Gamrat” S. A. z siedzibą w Jaśle, ul. Mickiewicza 108, 38-200 Jasło.
2. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych) w „Gamrat” S. A. można się kontaktować za pomocą adresu e-mail: inspektor@gamrat.com.pl.
3. Pana/Pani dane osobowe mogą być przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, zawarcia umowy bądź wykonania jej zapisów, realizacji obowiązku prawnego lub prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w zależności od podstawy prawnej łączącej Strony.
4. Pani/Pana dane mogą być udostępniane organom państwowym w związku z prowadzonym przez nie postępowaniem w ramach obowiązującego prawa, a także podmiotom, którym mamy obowiązek je udostępnić na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
5. Pana/Pani dane nie będą przekazywane do państw trzecich w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do wykonania zapisów umowy, realizacji obowiązku prawnego bądź do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, jeśli zgoda była podstawą prawną przetwarzania danych osobowych.
7. Pana/Pani dane osobowe to dane, które pochodzą bezpośrednio od Pani/Pana
np. w formularzu kontaktowym (lub zostały przekazane w Pani/Pana imieniu), zostały przez nas pozyskane ze źródeł publicznie dostępnych, bądź poprzez podanie ich w trakcie naszej bieżącej współpracy i zapytań mailowych.
8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
9. Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy, ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
10. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Zapewniamy, że jako Administrator Pani/Pana danych osobowych dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.