Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

Spotkanie szkoleniowe dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT

W dniach 9-10 marca bieżącego roku w hotelu Odyssey Hotel Club Wellness & SPA***** w okolicach Kielc odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane dla czołowych odbiorców deski tarasowej GAMRAT. W spotkaniu szkoleniowym firmę GAMRAT SA reprezentowali – Prezes Zarządu GAMRAT SA Pan Michał Mróz oraz Regionalni Kierownicy Sprzedaży Dywizji Podłogi Pan Radosław Augustyn i Bolesław Garwoliński, którzy szczegółowo przedstawili ofertę deski tarasowej z kompozytu drewna zwracając uwagę na jej prawidłowy montaż, warunki udzielania gwarancji oraz najważniejsze zalety naszego produktu. Po szkoleniu zaproszeni Goście otrzymali pamiątkowe certyfikaty Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Profili Kompozytowych WPC Gamrat.

Aby wspólnie spędzony czas należał do niezwykle udanych i na długo zapisał się w pamięci przygotowaliśmy dla naszych Gości szereg atrakcji, do których należał m.in. wieczór z kasynem, w trakcie którego uczestnicy spotkania szkoleniowego mieli możliwość zagrania w Pokera, Black Jacka oraz w amerykańską ruletkę.

Dziękujemy naszym Gościom za przybycie oraz miłą i przyjazną atmosferę spotkania. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do umocnienia naszej wzajemnej współpracy. Poniżej fotorelacja z przebiegu spotkania.

Tagi