O FIRMIE

Początki firmy Gamrat Spółka Akcyjna sięgają połowy ubiegłego wieku. Od ośmiu dekad wyznaczamy standardy na rynku producentów materiałów budowlanych na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego i użyteczności publicznej.
Oferujemy najwyższej jakości wyroby z polietylenu oraz polichlorku winylu.

 

Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy – początkowo jako spółka Skarbu Państwa, a od maja 2011 roku jako prywatna firma. Wspólnie z największym udziałowcem – firmą „Lentex” SA z Lublińca – firma Gamrat SA buduje silną markę i dba o miano najlepszego producenta w swojej gałęzi rynku.

MISJA

Nasza dewiza to: patrzeć daleko i mierzyć wysoko.

Firma Gamrat SA dba o jakość i rozwój rynku budowlanego nie tylko w kraju, ale i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi zadowoliły oczekiwania naszych Klientów.

WIZJA

Nie stoimy w miejscu! By sprostać potrzebom rozwijającego się rynku, wciąż unowocześniamy nasze produkty. Materiały firmy Gamrat SA są innowacyjne
i najbardziej efektywne. Podążamy za aktualnymi trendami, dbając jednocześnie o jakość
i bezpieczeństwo.

NASZE CELE

Stawiamy na jakość, innowację i doświadczenie. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych – osoby, które swoją wiedzą i pasją przyczyniają się usprawnienia naszych produktów i usług.

TRZY CELE FIRMY GAMRAT SA TO:

  GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW I USŁUG

POZOSTANIE WIARYGODNYM
I ATRAKCYJNYM PRACODAWCĄ

UMOCNIENIE POZYCJI LIDERA BRANŻY BUDOWLANEJ

NASZE ATRYBUTY:

CERTYFIKOWANA
JAKOŚĆ

Firma Gamrat SA stawia na jakość i profesjonalizm. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy – posiadamy certyfikaty Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

PRZYJAZNY
ŚRODOWISKU

Nie ustajemy w walce o czyste środowisko. Mamy zaszczyt nazywać się firmą przyjazną naturze. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom produkcyjno-technologicznym nasze produkty można poddawać recyklingowi. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.

SPOŁECZNIE
ODPOWIEDZIALNY

Firma Gamrat SA działa na skalę ogólnopolską i wychodzi poza granice kraju, ale dba także o promowanie swojej małej ojczyzny. Jesteśmy dumni, że działamy w Polsce południowo-wschodniej, w pięknym regionie Podkarpacia. W uznaniu naszych wysiłków zyskaliśmy miana firmy społecznie odpowiedzialnej oraz Mecenasa Sportu i Kultury.

Masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów?