Kształtki PE, PVC, PVC-U

Do niemal każdej pracy budowlanej czy instalacji rurociągu w nowo powstających obiektach niezbędne są solidne kształtki PE lub PVC segmentowe, ciśnieniowe, a czasem nawet i modele niestandardowe. W odróżnieniu od tradycyjnych produktów wykonanych z żeliwa złączki z tworzyw sztucznych cechują się wysoką odpornością na działanie korozji i substancji chemicznych, dlatego niemal wyparły z rynku komponenty metalowe. Polietylen i polichlorek winylu gwarantują ponadto lepszą elastyczność i szczelność przewodu, a montaż systemu wodociągowego czy kanalizacyjnego z pomocą tych niepozornych elementów jest prosty i szybki.

Kształtki ciśnieniowe z pvc-u

KSztałtki segmentowe

Kształtki niestandardowe

Dobry producent wie, że nie ma dwóch takich samych projektów i dwóch identycznych instalacji, a Klienci poszukują często niekonwencjonalnych rozwiązań, które pozwolą im uporać się z zaistniałym problemem. Firma Gamrat SA posiada więc w swojej ofercie nie tylko najpopularniejsze kształtki ciśnieniowe czy segmentowe z PVC i PE, ale także łuki mufowe, kielichowe, łączniki kołnierzowe, trójniki czy czwórniki niestandardowe, które wykonujemy dla Państwa na specjalne zamówienie.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.