Systemy rurowe – Rury PE, PVC

Jako producent z ponad 80-letnią historią, który od początku swojego istnienia bada właściwości polichlorku winylu i polietylenu wiemy, że możemy zaproponować Państwu systemy rurowe najwyższej jakości. Instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, ciśnieniowe, basenowe czy studzienne z tworzyw sztucznych to doskonałe rozwiązanie, które może być wykorzystywane zarówno na potrzeby użytkowników indywidualnych, jak i infrastruktury publicznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wytwórczych oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne i fizyczne elastycznego PVC i PE jesteśmy w stanie zaoferować Klientom komponenty o niezrównanych parametrach technicznych.

RURY PE100RC TWINGAM
GAZ

RURY PE100RC TWINGAM
WODA

RURY PE100RC TWINGAM KANALIZACJA

RURY PE100 DO GAZU

RURY PE100 DO WODY

RURY PE 100 KANALIZACYJNE

RURY CIŚNIENIOWE Z PVC-U
DO WODY

RURY BASENOWE Z PVC-U

RURY DO STUDNI Z PVC-U

RURY KANALIZACYJNE
Z PVC-U LITE

SYSTEM ODPROWADZANIA
WÓD OPADOWYCH

Dbając o Państwa pełną satysfakcję przygotowaliśmy szeroką gamę produktową. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania praktycznie dla każdego. Rury PCV i PE do gazu czy wody pozwolą na stworzenie wytrzymałej instalacji kanalizacyjnej, basenowej czy ciśnieniowej. Systemy Geo-Hydro do studni wierconych zostały opracowane tak, by zapewniać bezpieczeństwo przesyłu cieczy. Elastyczne przewody z króćcami znajdą z kolei zastosowanie w ogrodnictwie.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)