Systemy rurowe – Rury PE, PVC

Jako producent z ponad 80-letnią historią, który od początku swojego istnienia bada właściwości polichlorku winylu i polietylenu wiemy, że możemy zaproponować Państwu systemy rurowe najwyższej jakości. Instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, ciśnieniowe, basenowe czy studzienne z tworzyw sztucznych to doskonałe rozwiązanie, które może być wykorzystywane zarówno na potrzeby użytkowników indywidualnych, jak i infrastruktury publicznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wytwórczych oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne i fizyczne elastycznego PVC i PE jesteśmy w stanie zaoferować Klientom komponenty o niezrównanych parametrach technicznych.

Rury pe100rc twingam gaz

Rury pe100rc Twingam
woda

Rury pe100rc twingam kanalizacja

Rury pe100 do gazu

Rury pe100 do wody

Rury pe 100 kanalizacyjne

Rury ciśnieniowe z pvc-u
do wody

Rury basenowe z pvc-u

Rury studzienne WellGam

Rury kanalizacyjne
z pvc-u lite

System odprowadzania wód opadowych

Przejścia przyłączeniowe

Dbając o Państwa pełną satysfakcję przygotowaliśmy szeroką gamę produktową. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania praktycznie dla każdego. Rury PVC i PE do gazu czy wody pozwolą na stworzenie wytrzymałej instalacji kanalizacyjnej, basenowej czy ciśnieniowej. Systemy WellGam do studni wierconych zostały opracowane tak, by zapewniać bezpieczeństwo przesyłu cieczy. Elastyczne przewody z króćcami znajdą z kolei zastosowanie w ogrodnictwie.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)