RURY CIŚNIENIOWE Z PVC-U DO WODY

RURY CIŚNIENIOWE Z PVC-U DO WODY

Oferujemy rury ciśnieniowe z PVC-U dostosowane do trzech zakresów ciśnień: 0,6; 1,0 oraz 1,6 MPa. By zapewnić najwyższą jakość i wieloletnią trwałość naszych produktów, udoskonaliliśmy metodę wytłaczania z PVC, uzupełnionego o stabilizatory, barwniki i środki smarne.

Systemy popielatych rur ciśnieniowych cechują się gładką powierzchnią wewnętrzną i zewnętrzną. Specjalnie zaprojektowany system łączący ułatwia montaż poszczególnych elementów systemu, umożliwia także wzajemne przesuwanie części rurociągu i kompensację wydłużeń. Rury Gamrat S.A. można także stosować w zestawieniu z tradycyjną armaturą żeliwną lub stalową.

Metoda łączenia elementów

Każda rura w zakresie średnic 63-630 mm zakończona jest kielichem z rowkiem. Uszczelki wykonane z kauczuku EPDM montowane są kielichu w procesie produkcji.

Rury ciśnieniowe z PVC-U rodzaj „GW”

Jako jedyna w Polsce firma Gamrat S.A. oferuje systemy rurowe w rodzaju „GW”, służące do budowy przewodów podziemnych, sieci wody pitnej i innych cieczy w miejscach podlegających eksploatacji górniczej o intensywności odpowiadającej IV kategorii terenu. Wyjątkowość technologii „GW” polega na zmodyfikowaniu głębokości kielicha i umożliwieniu eksploatacji systemu bez konieczności stosowania urządzeń kompensujących, tradycyjnie stosowanych na terenach górniczych.
Rury ciśnieniowe z PVC-U w rodzaju „GW” mogą być używane w temperaturach do 20°C i dla ciśnień: 0,6; 1,0 oraz 1,6 MPa.