Węże zbrojone PVC – producent

Wykonane z elastycznego i giętkiego polichlorku winylu węże zbrojone stają się ostatnimi czasy ciekawą alternatywą dla stałych instalacji i rurociągów. W zależności od modelu mogą być stosowane do odprowadzania różnego rodzaju cieczy i gazów, w transporcie wody pitnej i deszczówki, odciągania kurzu z powierzchni, a czasem pełnią również rolę osłon do kabli. Jako producent specjalizujący się w przetwórstwie tworzyw sztucznych stworzyliśmy kilka serii przewodów ze zmiękczonego PVC, które znajdują zastosowanie w gospodarstwie domowym oraz przemyśle.

Gamrat Ecogarden

Gamrat Hydro

Gamrat Agro

Gamrat Sanit

Gamrat Went

Gamrat Went-Sel

Gamrat Clima-Went

W ofercie firmy Gamrat SA znajdziecie Państwo szereg innowacyjnych systemów do wody, deszczowni, transportu cieczy czy różnego rodzaju materiałów sypkich. Nasze węże zbrojone PVC zostały opracowane w taki sposób, by ułatwić prace montażowe i zwiększyć wytrzymałość instalacji sanitarnych oraz wodociągowych, a także zapewnić maksymalną elastyczność i giętkość przewodów. Gwarancją wysokiej jakości tych wyjątkowych produktów są atesty poświadczające zgodność z surowymi normami.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.