Podsufitki
dachowe

Jako uznany w branży producent materiałów budowlanych wiemy, że końcowy efekt każdej aranżacji architektonicznej, zależy w dużej mierze, od zastosowanych do jej wykończenia detali. Podbitka dachowa to element, bez którego trudno wyobrazić sobie jakikolwiek projekt. To właśnie ona zabezpiecza więźbę, krokwie i całą konstrukcję okapu przed zawilgoceniem czy zagnieżdżeniem ptaków i owadów, a ponadto nadaje całości eleganckiego wyglądu. Do jej wykonania można użyć innowacyjnych materiałów drewnopodobnych lub tradycyjnego PVC, w dopasowanym do reszty elewacji kolorze, dzięki czemu cała zabudowa będzie tworzyć spójną całość.

Podsufitki dachowe firmy Gamrat SA dają ogromne możliwości wykończeniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo podbitki w wersji drewnopodobnej oraz tradycyjnej, wykonane z niezwykle trwałego PVC. Podsufitki występują w bogatej palecie barw i wzorów, tak by nie było problemu z dopasowaniem ich do okien, drzwi, rynien czy istniejących już pokryć dachowych.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.