Podsufitki
dachowe

Jako uznany w branży producent materiałów budowlanych wiemy, że końcowy efekt każdej aranżacji architektonicznej, zależy w dużej mierze, od zastosowanych do jej wykończenia detali. Podbitka dachowa to element, bez którego trudno wyobrazić sobie jakikolwiek projekt. To właśnie ona zabezpiecza więźbę, krokwie i całą konstrukcję (gwarantując jednocześnie jego skuteczną wentylację) przed zawilgoceniem czy zagnieżdżeniem się gryzoni, ptaków i owadów. Ponadto nadaje okapowi elegancki wygląd. Do jej wykonania można użyć innowacyjnych materiałów drewnopodobnych lub tradycyjnego PVC, w dopasowanym do reszty elewacji kolorze, dzięki czemu cała zabudowa będzie tworzyć spójną całość.

Podsufitki dachowe firmy Gamrat SA dają ogromne możliwości wykończeniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo podbitki w wersji drewnopodobnej oraz tradycyjnej, wykonane z niezwykle trwałego PVC. Szybkie i proste w montażu podsufitki występują w bogatej palecie barw i wzorów, tak by nie było problemu z dopasowaniem ich do okien, drzwi, rynien czy istniejących już pokryć dachowych.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)

Podbitka dachowa Gamrat

Podbitka dachowa to nieodzowny element każdej nowoczesnej konstrukcji dachu, pełniący zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. Podbitki dachowe to materiał wykończenia dachu montowany bezpośrednio pod krokwią, który służy jako ochrona przed czynnikami atmosferycznymi oraz ptakami, czy owadami. Pozwala także na lepszą izolację termiczną oraz akustyczną budynku. Podbitkę montuje się zazwyczaj w elementach liczących od kilkunastu do kilkudziesięciu centymetrów, o ile konstrukcja dachu na to pozwala. 

Technologie produkcji podbitki dachowej ewoluowały na przestrzeni lat, dostosowując się do rosnących wymagań rynku. Obecnie najbardziej popularna jest podbitka dachowa PVC, z drewna egzotycznego, laminatu czy metalu. Jako producent, Gamrat korzysta z zaawansowanych technik produkcji, aby oddać w ręce inwestorów podbitkę spełniającą nie tylko wymagania techniczne, ale także oczekiwania Klientów. Nasza, odporna na korozję biologiczną, podbitka dachowa PVC jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na działanie czynników atmosferycznych i estetyczna, co pozwala na efektowne i zgodne z najnowszymi trendami wykończenia dachu. Dostępna w różnych kolorach i modelach (panele tradycyjne – jednokolorowe lub laminowane – dodatkowo powlekane folią imitującą drewno) podbitka skutecznie zabezpiecza, dodatkowo upiększając wizualnie każdy budynek. 

Kluczem do wyboru odpowiedniej podbitki dachowej jest zrozumienie specyfiki danego budynku oraz warunków klimatycznych w konkretnej strefie. Innowacyjne technologie oraz różnorodność materiałów sprawiają, że każdy Klient jest w stanie dopasować produkt idealnie spełniający jego wymagania. Jeżeli szukasz wytrzymałej, estetycznej i funkcjonalnej podbitki pod swój dach, warto zwrócić uwagę na produkty Gamrat, gwarantujące jakość i trwałość przez długi czas, co podkreśla oferowana przez nas gwarancja.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.