Podsufitki drewnopodobne

PODSUFITKI DREWNOPODOBNE

Podsufitki drewnopodobne – nowoczesne wykończenie dachu

Nie wymagają malowania

Bogata kolorystyka

Prostota i szybkość montażu

Pełna wentylacja dachu

Odporne na pleśnie i grzyby

25 letnia gwarancja

ZALETY I WALORY

WENTYLACJA
DACHU

25 LAT
GWARANCJI*

ODPORNE NA
PLEŚŃ I GRZYBY

BRAK KONSERWACJI
I MALOWANIA

ŁATWY
MONTAŻ

BOGATA
KOLORYSTYKA

*Gwarancja obejmuje panele i listwy wykończeniowe. Gwarancja dotyczy trwałości mechanicznej wyrobów (szczegóły na druku gwarancyjnym).

Wydawałoby się, że wykończenie okapu, czyli elementów dachu wychodzących poza bryłę budynku, jest w skali całej budowy mało istotne. Nic bardziej mylnego! To właśnie dzięki odpowiednio dobranym podsufitkom dach zaczyna wyglądać efektownie, a cała konstrukcja nabiera pożądanego kształtu.

Podsufitka drewnopodobna – elegancki charakter drewna

W ofercie firmy Gamrat SA znajdą Państwo estetyczne, drewnopodobne systemy podsufitek w wielu kolorach, co ułatwi wybór wykończenia najlepiej pasującego do danego obiektu. Zaprojektowane przez nas podbitki doskonale imitują naturalne drewno. Zastosowane wybarwienie oraz rysunek słojów, które do złudzenia przypominają pierwowzór, doskonale sprawdzają się w przypadku domów z elementami wykonanymi z prawdziwych desek, jak również wykończonymi drewnopodobną okleiną.

Estetyka wykonania oraz elegancki charakter zaczerpnięty z takich gatunków jak dąb, orzech czy mahoń sprawiają, że nasze podbitki stanowić będą bardzo atrakcyjne wizualnie wykończenie okapu.

Wytrzymałość PVC

W przeciwieństwie do naturalnych desek produkowane przez nas podsufitki drewnopodobne są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także grzybów i pleśni. Jednocześnie dzięki specjalnym perforacjom zapewniają odpowiednią wentylację okapu.

Nasze podsufitki drewnopodobne nie wymagają także impregnacji. Podsufitka drewnopodobna nie wymaga konserwacji, jak ma to miejsce w przypadku podbitki z prawdziwych desek lub produktów z blachy.

INFORMACJE

1. PODSUFITKA PVC PEŁNA

2. PODSUFITKA PVC PERFOROWANA

3. LISTWA PVC TYPU „H”

4. LISTWA PVC TYPU „J”

złoty dąb deska

orzech deska

mahoń

dąb winchester

Nie stosować w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Systemy podsufitek dostarczamy w kartonowych pudłach dopasowanych do długości listew i paneli. Polecamy składować materiały pod dachem, w temperaturze do 50°C, w stosach nieprzekraczających wysokości 1 m. Elementy opakowane wyłącznie w folię powinny być przechowywane w miejscach nienarażonych na działanie promieni słonecznych. Listwy i panele należy układać płasko, podparte na całej długości, dokładnie zabezpieczone przed przesuwaniem się w czasie transportu. Nie wolno zgniatać pudeł ani nimi rzucać.