Systemy
rynnowe

Gamrat pvc

Sprawdzone tworzywo
Niezwykle wytrzymałe
Odporne na korozję
Proste w montażu

Gamrat Magnat

Innowacyjne tworzywo
Nie wymagają konserwacji
Proste w montażu
Trwały kolor

Gamrat Stalgam

Głęboki profil rynny
Najwyższa jakość stali
Estetyczne wykonanie
Zaawansowana technologia

Firma Gamrat SA nieustannie poszerza swoją ofertę i wprowadza na rynek coraz nowsze i bardziej zaawansowane materiały do wykończenia inwestycji budowlanej. Systemy rynnowe to element, bez którego trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek nieruchomość, i to niezależnie od tego, czy chodzi o niewielki garaż, dom jednorodzinny czy obiekt przemysłowy. Odpowiednio zainstalowane rynny dachowe i spustowe pozwalają na sprawne odprowadzanie wody opadowej i roztopowej, chroniąc w ten sposób ściany zewnętrzne budynku. Jako doświadczony producent wiemy, że dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii przetwarzania i wzbogacania stali i PVC możemy zaproponować Klientom wyroby najwyższej jakości, które spełniają międzynarodowe standardy.

Do produkcji systemów rynnowych używamy wysokogatunkowych surowców, co w połączeniu z nowoczesnymi technikami wytwórczymi daje doskonały efekt. Systemy wykonane z PVC lub stali powlekanej, zapewniają odporność na ekstremalne warunki pogodowe, wysoką nośność i przepustowość oraz  wyjątkową estetykę.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.