Granulaty i mieszanki PVC – producent

Firma Gamrat S.A. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych specjalizuje się również w produkcji granulatów i mieszanek z PVC do zastosowania przede wszystkim w branży budowlanej, a dzięki możliwości dodatkowej stabilizacji UV znakomicie nadają się do produkcji wyrobów przeznaczonych do zastosowań zewnętrznych. Oferujemy granulaty i mieszanki w kolorze naturalnym, białym, czarnym, ciemnobrązowym, jasnobrązowym, grafitowym, niebieskim, zielonym, szarym, miedzianym oraz srebrnym. Istnieje jednak możliwość indywidualnego doboru kolorów lub parametrów na życzenie klienta. Nad kontrolą jakości surowców oraz krytycznych parametrów wyrobów czuwa Centrum Jakość, co pozwala nam na uzyskanie wysokiej jakości produktu o jednolitych wymiarach, kształcie i barwie.

PLASTIGAM

Granulat twardy, miękki oraz specjalny

BLENDI biały

Mieszanka dry blend oraz mieszanka wysokostabilna
.

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Granulat PVC – producent

Firma Gamrat S.A., lider w przetwórstwie tworzyw sztucznych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku budowlanego, oferując granulaty i mieszanki PVC, które dzięki opcji stabilizacji UV, doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach zewnętrznych. Bogata paleta kolorystyczna jaka występuje w naszej ofercie – od naturalnych odcieni po specjalistyczne, takie jak miedziany czy srebrny – oraz możliwość personalizacji kolorów i parametrów technicznych, pozwala na pełne dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji granulatów oraz, ścisły nadzór nad surowcami i kluczowymi parametrami wyrobu, gwarantuje wysoką jakość produktów, zapewniając ich uniformizację pod względem wymiarów, kształtu i barwy. Taka forma wytwarzania granulatów nie tylko ułatwia realizację zaawansowanych projektów budowlanych, ale także podnosi estetykę i trwałość finalnych realizacji, oferując produkty nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie atrakcyjne, które z powodzeniem można wykorzystać w każdym, nawet najbardziej wymagającym projekcie architektonicznym.