Podsufitki tradycyjne

PODSUFITKI TRADYCYJNE

Podsufitki tradycyjne do zabudowy dachu

NOWOŚĆ W OFERCIE! KOLOR POPIELATY

Nie wymagają malowania

Bogata kolorystyka

Prostota i szybkość montażu

Pełna wentylacja dachu

Odporne na pleśnie i grzyby

25 letnia gwarancja

ZALETY I WALORY

Nie można mówić o końcu projektu, dopóki dach nie zostanie ostatecznie dopracowany. Nasze podsufitki tradycyjne stanowią trwałe i estetyczne wykończenie okapów, czyli elementów dachu wystających poza obrys domu.

Klasyczny wygląd

Dzięki szerokiej palecie barw i wzorów produkowane przez nas tradycyjne podsufitki dachowe z łatwością można dopasować do okien, drzwi, rynien bądź pokryć dachowych, tak by konstrukcja tworzyła spójną całość.

Wysoce estetyczne wykonanie sprawia, że produkowana przez nas podbitka doskonale współgra z domami zaprojektowanymi w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Innowacyjne rozwiązania

Podsufitki GAMRAT wykonane z PVC to doskonała ochrona okapu budynku przed deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Specjalna konstrukcja i zastosowana w naszych produktach perforacja gwarantują jednocześnie właściwą wentylację dachu. Dobrze wykonana podbitka uniemożliwi owadom oraz zwierzętom, takim jak np. kuny czy myszy, przedostanie się pod dach.

Niewątpliwą zaletą naszego systemu jest ponadto brak konieczności regularnego impregnowania czy też wykonywania innych prac konserwatorskich.

WENTYLACJA
DACHU

25 LAT
GWARANCJI*

ODPORNE NA
PLEŚŃ I GRZYBY

BRAK KONSERWACJI
I MALOWANIA

ŁATWY
MONTAŻ

BOGATA
KOLORYSTYKA

*Gwarancja obejmuje panele i listwy wykończeniowe. Gwarancja dotyczy trwałości mechanicznej wyrobów (szczegóły na druku gwarancyjnym).

INFORMACJE

1. PODSUFITKA PVC PEŁNA

2. PODSUFITKA PVC PERFOROWANA

3. LISTWA PVC TYPU „H”

4. LISTWA PVC TYPU „J”

czarny

NOWOŚĆ
popielaty

brązowy

ciemnobrązowy

grafitowy

biały

Nie stosować w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Podsufitki dostarczamy w dopasowanych kartonowych pudłach lub w workach foliowych. Materiały są wykonane solidnie, ale należy unikać ich zgniatania i rzucania. Na czas transportu pudła muszą być unieruchomione. Zalecamy składowanie materiałów pod zadaszeniem, w temperaturze do 50°C, ułożonych płasko i podpartych na całej długości. Nie należy tworzyć stosów wyższych niż 1 m. Listwy opakowane w folię powinny być bezwzględnie składowane poza zasięgiem promieni słonecznych.