Aktualności


Categories Aktualności
11 wrz 2019

Szkolimy handlowców firmy Regamet

10 września br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu szkoleniowym zorganizowanym dla handlowców firmy Regamet – jednego z naszych największych dystrybutorów systemów rynnowych i podsufitek.

W szkoleniu, które odbyło się w Rzemieniu uczestniczył Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży Pan Andrzej Synowiec, którzy dokonali prezentacji oferty handlowej GAMRAT SA.

Celem spotkania szkoleniowego było podniesienie kwalifikacji handlowców z zakresu oferty GAMRAT SA. W trakcie szkolenia, w ramach przypomnienia, omówiono zasady prawidłowego montażu tworzywowych i stalowych systemów rynnowych, warunki udzielania gwarancji oraz przedstawiono zmodernizowany kształt rewizji wraz z wylewką umożliwiającą zbieranie wody deszczowej. Zaprezentowana została także szeroka gama podsufitek dachowych oferowana w kolorach tradycyjnych i drewnopodobnych.

Po szkoleniu odbył się konkurs z nagrodami, w którym handlowcy firmy Regamet mogli potwierdzić zdobytą w trakcie szkolenia wiedzę i wygrać drobne upominki.

 

Tagi