Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

GAMRAT SA NA 25-tych JUBILEUSZOWYCH TARGACH BUDMA 2016

25-ta jubileuszowa edycja Targów Budownictwa i Architektury już za nami.

Tegoroczne Targi Budma odbyły się pod hasłem „INSPIRACJA, WIEDZA, BIZNES”. Były dla naszej firmy doskonałą okazją do zaprezentowania oferty produktowej na szerokim forum inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Pośród kilkudziesięciu tysięcy zwiedzających, m.in. architektów, projektantów, wykonawców i handlowców, znalazło się szerokie grono, które odwiedziło okazałe i bardzo nowoczesne stoisko naszej firmy.

Przestronna i nowoczesna architektura zabudowy stoiska oraz sposób prezentacji produktów zostały dostrzeżone i docenione przez ekspertów i organizatorów targów, o czym świadczy przyznanie statuetki ACANTHUS AUREUS – nagrody przyznawanej firmom za stoiska wystawiennicze, których rozwiązania architektoniczne i graficzne sprzyjają realizacji strategii marketingowej firmy.
Jesteśmy dumni, że zainteresowaniem cieszyły się zarówno produkty będące „od lat” w naszej ofercie, jak i nowości produktowe – w szczególności deska tarasowa z kompozytu drewna oraz nowe kolory podsufitek drewnopodobnych z PVC. Specjalnie dla Państwa w pawilonie 3a nasi specjaliści przygotowali pokazy montażu tarasu z wykorzystaniem deski tarasowej Gamrat, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Targi Budma były dla naszej firmy wspaniałą okazją do nawiązania nowych, a także podtrzymania dotychczasowych kontaktów handlowych z klientami krajowymi i zagranicznymi. Były również miejscem dialogu i wymiany opinii oraz niepowtarzalnej możliwości tworzenia wizerunku firmy i jej  poszczególnych marek dzięki dużemu zainteresowaniu mediów.

Wierzymy, że nawiązane w trakcie targów nowe kontakty z pewnością w niedługim czasie zaowocują atrakcyjnymi kontraktami handlowymi.
Wszystkim Gościom targowym pragniemy serdecznie podziękować za przybycie, dialog, cenne uwagi i wymianę doświadczeń nt.  sytuacji na rynku budowlanym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego udziału w targach.

Tagi