Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

Gamrat SA na targach Budma 2016

W dniach 2-5.02.2016 serdecznie zapraszamy na jedno z najważniejszych wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, największe centrum targowe w Polsce. Targi Budma to ponad sześciuset wystawców, setki nowości produktowych, rynkowe premiery, szereg merytorycznych spotkań, designerskie perły producentów materiałów budowlanych i spotkania ze światowej sławy architektami. To niepowtarzalna okazja aby nie tylko nawiązać nowe kontakty handlowe, ale również móc wziąć udział w szeregu imprez towarzyszących, które tematyką nawiązują do szeroko pojętej branży budowlanej.

Na dużym 130 metrowym stoisku Grupy Kapitałowej GAMRAT specjaliści naszej firmy zaprezentują bogatą ofertę handlową m.in. tworzywowe i stalowe systemy rynnowe, podsufitki tradycyjne i drewnopodobne, węże i przewody elastyczne. Wśród nowości zaprezentujemy nowe kolory podsufitek oraz deskę tarasową z kompozytu drewna.

Zapraszamy do odwiedzenia  naszych stoisk zlokalizowanych w pawilonie 7, stoisko 26 gdzie zaprezentowana będzie cała oferta GAMRAT SA  oraz  w pawilonie 3a, stoisko 134, gdzie zaprezentujemy wykładziny podłogowe i deskę tarasową GAMRAT oraz przeprowadzimy pokazy montażu tarasów.

DO ZOBACZENIA NA TARGACH BUDMA
2-5 luty 2016!

Tagi