Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

GAMRAT SA W WIOSENNEJ EDYCJI TARGÓW NIERUCHMOŚCI "NA SWOIM"

W dniach 16-17 kwietnia firma GAMRAT SA wraz z firmą MP Project Invest Sp. z o.o. po raz kolejny wystawiała się na Targach Nieruchomości „NA SWOIM”, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach przy ulicy Korfantego – jednym z najnowocześniejszych obiektów kongresowo-wystawienniczych w Polsce. W imprezie targowej uczestniczyli najwięksi górnośląscy deweloperzy.

Na targach firma GAMRAT SA zaprezentowała deskę tarasową z kompozytu drewna – produkt coraz częściej wybierany przez wykonawców i inwestorów z branży budowlanej, jako materiał wykończeniowy tarasów, balkonów i oczek wodnych. Do największych zalet naszego produktu, wpływających na rosnące zainteresowanie inwestorów możemy zaliczyć bogatą kolorystykę, kilka różnych wariantów wykończenia powierzchni, możliwość wykonania deski pod optymalny wymiar oraz innowacyjny materiał zapewniający trwałość i troskę o ekologię, który stanowi dobrą alternatywę dla produktów drewnianych – dzięki tym zaletom możliwości aranżacji tarasu są praktycznie nieograniczone.

Wszystkim zainteresowanym naszym produktem szczegółowych informacji udział Pan Radosław Augustyn – Regionalny Kierownik Sprzedaży oraz obecny na targach Pan Krzysztof Moska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zwiedzającym za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszym produktem.

Poniżej fotorelacja z targów.

Tagi