Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

PRZEDSTAWICIELE FIRMY BUDMECH Z WIZYTĄ W GAMRAT SA

W dniach 28-29 listopada bieżącego roku gościliśmy w GAMRACIE przedstawicieli załogi firmy BUDMECH WT W.ŁOJEWSKI I SYN SPÓŁKA JAWNA – naszego długoletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek, którzy przyjechali do nas, aby obejrzeć Firmę i Zakład produkcyjny oraz wymienić się doświadczeniami z pracownikami naszej firmy.

W trakcie spotkania odbyło się szkolenie z zakresu oferty GAMRAT SA i wprowadzonych na rynek w ostatnim czasie nowości produktowych naszej firmy. Prezentacji oferty profilowej dokonał Szef Produktu Profile Pan Witold Zawadzki, który przedstawił zmodernizowany kształt rewizji do rury spustowej 110mm, zaprezentował nowe wybarwienia podsufitek drewnopodobnych i tradycyjnych, a także omówił warunki udzielania gwarancji na nasze produkty. Drugą część szkolenia poprowadził Regionalny Kierownik Sprzedaży Działu Podłogi Pan Radosław Augustyn, który przedstawił przybyłym Gościom zalety i walory użytkowe kompozytowej deski tarasowej Gamrat, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych Gości.

Korzystając ze spotkania, omówiono także obecną sytuację rynkową i trendy panujące na rynku.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za przybycie i miłą atmosferę spotkania. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do uciśnienia naszych wzajemnych relacji handlowych.

Tagi