Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

Relacja z targów DOMOTEX 2016

DOMOTEX to jedne z największych targów na świecie, które są poświęcone branży podłogowej oraz wykładzinowej. Tradycyjnie już przedstawiciele sektora podłogowego spotykają się w Hanowerze. To właśnie w stolicy landu Dolna Saksonia prezentowane są nowości i ciekawostki z branży, tam także kreowane są trendy oraz praktyczne rozwiązania. Dlatego wśród wystawców nie mogło zabraknąć naszej firmy – GAMRAT SA. Na targach DOMOTEX wystawiamy się wspólnie z firmą LENTEX – największym producentem wykładzin podłogowych w Polsce. W Hanowerze, podczas ubiegłorocznego Domotexu, swoją premierę miało, aż 5 kolekcji wykładzin Gamrat, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających – Gamrat Altica, Gamrat Cubus, Gamrat Omega, Gamrat Nebro i Gamrat Sport oraz okładzina ścienna Gamrat Fresco. W 2016 roku oprócz cieszącej się dużym zainteresowaniem kolekcji wykładzinowej na stoisku przedstawiamy nowość w ofercie handlowej – deskę tarasową z kompozytu drewna.

Targi DOMOTEX są dla naszej firmy wspaniałą okazją do spotkania się z partnerami handlowymi, zacieśnienia współpracy, omówienia sytuacji rynkowej, jak również wypracowania strategii współpracy i polityki handlowej na kolejne lata.

DOMOTEX są pierwszym, lecz nie jedynym wydarzeniem branżowym, w którym wezmą udział przedstawiciele firmy GAMRAT w 2016. Deskę tarasową Gamrat jak również pozostały asortyment firmy będzie można poznać bliżej także w Poznaniu, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które będą miały miejsce w dniach 2-5 luty 2016.

Tagi