Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

SPOTKANIE SZKOLENIOWE Z FIRMĄ ŚCH MAZIK I WSPÓLNICY

W dniach 4-5 marca bieżącego roku w ośrodku Adriano Spa w Ustroniu odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne zorganizowane dla firmy Śląskie Centra Hurtowe Mazik i Wspólnicy – naszego wieloletniego odbiorcy  systemów rynnowych i podsufitek.

W spotkaniu szkoleniowym firmę GAMRAT SA reprezentował Szef Produktu PROFILE Pan Witold Zawadzki oraz Regionalni Kierownicy Sprzedaży Grupy Profile i Deska Tarasowa odpowiednio Pan Mirosław Górka i Radosław Augustyn, którzy szczegółowo przedstawili ofertę produktową naszej firmy. Szczególny nacisk położono na przedstawienie zalet stalowego systemu rynnowego StalGam oraz deski kompozytowej GAMRAT. W trakcie szkolenia omówiono także zasady prawidłowego montażu i warunki udzielania gwarancji na produkty. Po szkoleniu odbył się konkurs z nagrodami ze znajomości oferty naszej firmy, w którym nasi Goście mieli możliwość potwierdzenia  zdobytej w trakcie szkolenia wiedzy.

Aby wspólnie spędzony czas należał do niezwykle udanych i na długo zapisał się w pamięci (oprócz zdobytej wiedzy nt. stalowych systemów rynnowych StalGam  i deski tarasowej GAMRAT) przygotowaliśmy dla naszych Gości szereg atrakcji m.in. występ kapeli góralskiej WATRA i wycieczkę do Muzeum Browaru Żywiec w Żywcu  – największej i najbardziej nowoczesnej placówki tego typu w Polsce.

Dziękujemy naszym Gościom za przybycie oraz miłą i przyjazną atmosferę spotkania. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do umocnienia naszej wzajemnej współpracy i przyniesie obu stronom wymierne korzyści.

Poniżej fotorelacja.

Tagi