Aktualności


Categories Aktualności
05 sie 2017

TARGI DOMOTEX 2017 DOBIEGAJĄ KOŃCA

Niemieckie targi DOMOTEX 2017, które od lat uważane są za największą imprezę zrzeszającą przedstawicieli branży pokryć podłogowych dobiegają końca.  Targi w Hanowerze traktowane są jako ważny barometr budownictwa, dlatego  również i w tym roku,  wśród wystawców nie mogło zabraknąć firmy GAMRAT SA.  Na targach DOMOTEX firma GAMRAT prezentowała swoje produkty na dwóch stoiskach targowych – z firmą Lentex – największym producentem wykładzin podłogowych w Polsce oraz z firmą Baltic Wood – uznanym europejskim producentem podłóg drewnianych. Oba stoiska targowe prezentowały się niezwykle okazale. Już od pierwszego dnia targów przyciągały licznych gości targowych nie tylko designerską, spójną architekturą, ale przede wszystkim bogatą i ciekawie zaprezentowaną ofertą desek tarasowych i wykładzin podłogowych.

Na 150-metrowym stoisku dzielonym z firmą Baltic Wood, na naszych gości czekała pełna inspiracji przestrzeń ozdobiona zadaszeniem przypominającym klawiaturę fortepianu. By stworzyć odpowiedni klimat, co pełną godzinę na stoisku targowym rozbrzmiewał koncert fortepianowy  wybitnego i niezwykle utalentowanego polskiego pianisty Pana Przemysława Winnickiego.

Targi Domotex stworzyły nam niepowtarzalną okazję do przeprowadzenia licznych rozmów biznesowych oraz zaprezentowania nowym rynkom bogatej oferty handlowej. Wszystkim naszym Partnerom Biznesowym i Gościom targowym serdecznie dziękujemy na odwiedzenie naszych stoisk oraz przeprowadzone, dobrze rokujące na przyszłość rozmowy handlowe.

Targi DOMOTEX są pierwszym, lecz nie jedynym wydarzeniem branżowym, w którym weźmie udział firma GAMRAT w 2017r. Deskę tarasową Gamrat można poznać bliżej na targach Bau w Monachium (16-21 stycznia) oraz na polskich targach 4Design Days, które odbędą się już w lutym, na które serdecznie zapraszamy.

Tagi