Aktualności


Categories Aktualności
31 maj 2019

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w Gamrat S.A.

W dniu 30 maja bieżącego roku w GAMRAT S.A. gościliśmy grupę studentów z Koła Naukowego „Inżynieria Środowiska” Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
Wizytę w przedsiębiorstwie GAMRAT studenci odbyli w obrębie Koła Naukowego, w ramach którego odwiedzają największe przedsiębiorstwa w Polsce.

Program wycieczki po Zakładzie GAMRAT S.A. obejmował szkolenie produktowe z zakresu Systemów Rurowych, a także zwiedzanie terenów produkcyjnych przy jednoczesnym zapoznaniu się z procesami produkcyjno-technologicznymi Dywizji Rur.

Szkolenie produktowego w zakresie Systemów Rurowych przeprowadził Pan Mirosław Ziarko – Szef Produktu Systemów Rurowych. Po zakładzie produkcyjnym studenci oprowadzani byli przez Panią Elżbietę Sieńkowską oraz Pana Roberta Stadnickiego –  Specjalistów Technologii i Kontroli Jakości.

Mamy nadzieję, że wizyta w przedsiębiorstwie GAMRAT S.A. była dla przyszłych inżynierów doskonałą lekcją technologii produkcji materiałów budowlanych, a zainteresowana młodzież wyciągnęła z niej wiele praktycznych wniosków.

Tagi