Aktualności


Categories Aktualności
27 lut 2020

Wyjazd szkoleniowy z odbiorcami firmy AG ROLBUD

W dniach 12 – 20 lutego br. w malowniczej Gruzji, odbyło się spotkanie szkoleniowo-promocyjne, zorganizowane dla odbiorców firmy AG ROLBUD – naszego wieloletniego dystrybutora systemów rynnowych i podsufitek w ramach corocznej Szkoły Dobrego Budowania.
W spotkaniu szkoleniowym firmę GAMRAT SA reprezentował Regionalny Kierownik Sprzedaży PROFILE Andrzej Synowiec, który szczegółowo omówił ofertę produktową naszej firmy. Szczególny nacisk położył na przedstawienie zalet stalowego systemu rynnowego StalGam. W trakcie szkolenia przypomniano także zasady prawidłowego montażu i warunki udzielania gwarancji na produkty GAMRAT.

Aby wspólnie spędzony czas należał do niezwykle udanych i na długo zapisał się w pamięci, uczestnicy wyjazdu szkoleniowego poznali smaki gruzińskiej kuchni, zabytki największego miasta w Gruzji – Tbilisi oraz przykryte białym śniegiem stoki Wielkiego Kaukazu.
Serdecznie dziękujemy firmie AG Rolbud za zaproszenie oraz miłą i przyjazną atmosferę podczas wyjazdu szkoleniowego.

 

Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do umocnienia naszej wzajemnej współpracy i przyniesie obu stronom wymierne korzyści.

Tagi