Aktualności


Categories Aktualności
05 mar 2020

Gamrat S.A. na targach Grupy PSB

Dziś drugi dzień 18 edycji Targów Grupy PSB, które odbywają się na terenie Targów Kielce. To jedno z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu Spółki GAMRAT,  jako liczącego się dostawcy systemów rynnowych i podsufitek do Centrali oraz składów budowlanych Mrówka i Profi – udziałowców Grupy PSB.

Targi Grupy PSB należą do jednych z najważniejszych w naszym kraju imprez branży budowlanej i wykończeniowej. Organizowane są wyłącznie dla partnerów Grupy PSB i stanowią świetną okazję do podtrzymania relacji biznesowych oraz nawiązania nowych kontaktów.

Na stoisku Gamrat prezentujemy nasze flagowe produkty  – systemy rynnowe StalGam, PVC i Magnat, a także podsufitki dachowe oraz nowość DrenGam – kratkę poliamidową, która wykonana jest z wypełnionego szkłem poliamidu (PA6 GF35), który gwarantuje jej wysoką sztywność, wytrzymałość i stabilność wymiarową.  Dzięki specjalnie dobranemu składowi mieszanki kratka cechuje się wyjątkową żywotnością oraz odpornością na szkodliwe działanie promieni UV.

Udział w targach PSB jest dla naszej firmy doskonałą okazją do podtrzymania i zacieśniania współpracy z dotychczasowymi odbiorcami oraz świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów handlowych. Wśród odwiedzających, znaleźli się nasi stali, wieloletni Partnerzy handlowi, jak również nowi, zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą.

Tagi