Aktualności


Categories Aktualności
18 lis 2021

Firma Gamrat S.A. nawiązała współpracę z Politechniką Rzeszowską

17 listopada przedstawiciele firmy Gamrat S.A.: Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Jerzy Pachana, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy Zbigniew Syzdek i Specjalista ds. Produktu Mateusz Forystek; uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, w tym z Prorektorem ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem prof. dr hab. inż. Jarosławem Sępem. Celem spotkania było podpisanie umowy określającej warunki współpracy w zakresie prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i badań naukowych dotyczących produktów naszej firmy.

Współpraca ma obejmować w szczególności Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury oraz Wydział Chemiczny. Firma Gamrat S.A. zobowiązała się do prowadzenia wykładów, seminariów i webinariów branżowych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej, a także organizacji wizyt studentów w firmie. Z kolei Politechnika Rzeszowska będzie udzielała wsparcia przy redagowaniu artykułów naukowych, opiniowaniu produktów, koncepcji i części technicznej katalogów, a także będzie prowadzić odpłatnie lub nieodpłatnie badania nad produktami Gamrat S.A.

Wierzymy, że wspólne działania przyniosą obopólne korzyści w promowaniu przedsięwzięć i rezultatów prac w środowiskach przemysłowych i naukowo-badawczych.

Fot. Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Tagi