Rura elastyczna

Poszukują Państwo szczegółowych informacji na temat naszego innowacyjnego systemu odprowadzania wód opadowych dla drogownictwa? Wszelkie dane na temat parametrów technicznych poszczególnych elementów tego systemu, takich jak choćby rura elastyczna, zebrane zostały w odnośnym katalogu.

Znajdą w nim Państwo również przejrzysty schemat całego systemu wraz z wymienieniem wszystkich jego komponentów, a także norm, według których przeprowadzone zostały badania ich właściwości. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że odporność chemiczna bądź mechaniczna oferowanych przez nas wyrobów jest wystarczająca, aby zastosować je w ramach realizacji konkretnego projektu.

Dostępne są ponadto precyzyjne rysunki techniczne rur elastycznych o średnicy 110, 160 i 200 mm zapisane w jednym z najpopularniejszych formatów stosowanych przez biura projektowe na całym świecie – .dwg.

Gdyby mieli Państwo dodatkowe pytania lub pojawiłyby się jakiekolwiek niejasności dotyczące naszych produktów, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.