BlendiGam T, M, S

Firma Gamrat S.A. zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych specjalizuje się również w produkcji mieszanek dry blend do zastosowania przede wszystkim w branży budowlanej, a dzięki możliwości dodatkowej stabilizacji UV znakomicie nadają się do produkcji wyrobów przeznaczonych do zastosowań zewnętrznych.

Każdy granulat dostępny w naszej ofercie można otrzymać w postaci mieszanki dry blend. BlendiGam mają takie same właściwości jak granulaty w zależności od ich rodzaju i przeznaczenia. Istnieje możliwość indywidualnego doboru koloru i receptury mieszanki dry blend.


KARTA TECHNICZNA

Nazwa produktuBlendiGam T, M, S
Opis produktuMieszanka dry blend
StabilizacjaWapniowo-cynkowa
KolorNaturalny, biały, czarny, ciemno brązowy, jasno brązowy, zielony, grafitowy, szary, niebieski, miedź, srebro
ZastosowanieWytłaczanie profili technicznych

BlendiGam WST

 Mieszanka wysokostabilna otrzymywana z PVC oraz stabilizatorów.  Służy do czyszczenia oraz konserwacji układów plastyfikujacych wtryskarek oraz wytłaczarek. BlendiGam WST z powodzeniem może być wykorzystana jako mieszanka postojowa podczas przestojów produkcyjnych, zmiany asortymentu lub koloru.

Oferujemy mieszankę w kolorze białym, jednak istnieje możliwość indywidualnego doboru kolorów lub parametrów na życzenie klienta. Posiadamy dwie wersje mieszanek wysokostabilnych, różniące się zawartością środków smarnych.


KARTA TECHNICZNA

Nazwa produktuBlendiGam WST-Ś, WST-BŚ
Opis produktuMieszanka wysokostabilna
StabilizacjaWapniowo-cynkowa
KolorBiały
ZastosowanieCzyszczenie oraz konserwacja układów plastyfikujących wytłaczarek oraz wtryskarek