Odwodnienia liniowe

System odwodnień liniowych DrenGam

Nieprzepuszczalne grunty powierzchniowe, sprzyjające powstawaniu kałuż i błota ukształtowanie działki czy położenie budynku poniżej średniego poziomu terenu – w tych kilku przypadkach bezwzględnie należy założyć system odwodnień liniowych.


Żebrowane korytka DrenGam osłonięte mocnymi kratkami ze stali ocynkowanej, nierdzewnej i poliamidu pozwolą odprowadzić deszczówkę do kanalizacji, studni lub rowów melioracyjnych, zapobiegając w ten sposób zalaniu obiektu


Dzięki opracowaniu innowacyjnej konstrukcji oraz wykorzystaniu najnowszych technik wytwórczych produkty firmy Gamrat SA sprawdzają się tak w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach infrastrukturalnych (wysoka wytrzymałość na obciążenia – klasa B125).

ZALETY I WALORY

PONADPRZECIĘTNA ODPORNOŚĆ

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA HYBRYDOWA

„SINGLE CLICK”

ELASTYCZNA KONSTRUKCJA

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ

PROSTA KONSERWACJA

INFORMACJE

Nowoczesne systemy odwodnień liniowych DrenGem powstały z odpornych na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych i środków chemicznych materiałów. Korytka z 58 żeberkami i osłaniająca je kratka HDPE są w stanie wytrzymać obciążenia w klasie od A 15 do C 250. Jako producent o uznanej na rynku renomie gwarantujemy, że proponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w każdych warunkach.

Kratka ze stali ocynkowanej z żebrami poprzecznymi
i systemem antypoślizgowym, certyfikowana dla
klasy obciążenia B125

Kratka z poliamidu, który gwarantuje jej wysoką sztywność, wytrzymałość i stabilność wymiarową, certyfikowana dla klasy obciążenia C250

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)