Odwodnienia liniowe

System odwodnień liniowych DrenGam

Odwodnienia liniowe DrenGam idealnie spełniają swoją rolę w przypadku gwałtownych burz i dużych obciążeń hydraulicznych.


To doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którzy poszukują ekonomicznego, estetycznego i trwałego odwodnienia terenu wokół domu, w parku, ogrodzie, na chodniku, parkingu, podjeździe oraz przed garażem.


Do niewątpliwych zalet systemu DrenGam, przemawiających za jego zakupem należy odporność na działanie korozji, środków chemicznych i zamarzanie. Żebrowana konstrukcja korytek i liczne komory boczne przyczyniają się do optymalnej wytrzymałości i trwałości pod wpływem obciążenia oraz podczas instalacji.

ZALETY I WALORY

Liczne komory boczne do bezpiecznego zamocowania w podłożu betonowym.

 

 

Zapewnia szybkie i bezpieczne unieruchomienie kratek metalowych, polimerowych – dla klas A15 i B125.

 

 

Pewne i trwałe mocowanie kratek – dostępne dla korytek dedykowanych dla klasy obciążeń C250.

 

 

 

Przyjazny dla użytkownika montaż, który nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Niska masa korytek i ich wyposażenia ułatwia prace montażowe.

 

 

 

 

 

Gładka, nieporowata powierzchnia korytek zapobiega tworzeniu się osadów.

 

 

 

 

Zapewnia możliwość podłączenia bocznego korytek oraz umożliwia szybki i łatwy montaż.

 

 

 

 

 

INFORMACJE

Nieprzepuszczalne grunty powierzchniowe, sprzyjające powstawaniu kałuż i błota ukształtowanie działki czy położenie budynku poniżej średniego poziomu terenu – w tych kilku przypadkach bezwzględnie należy założyć system odwodnień liniowych. Żebrowane korytka DrenGam osłonięte mocnymi kratkami ze stali ocynkowanej i poliamidu pozwolą odprowadzić deszczówkę do kanalizacji, studni lub rowów melioracyjnych, zapobiegając w ten sposób zalaniu obiektu. Zastosowanie korytek z wysokiej jakości materiału PP odpornego na działanie korozji, środków chemicznych i cykliczne zamarzanie i odmrażanie.

Korytko z kratką ze stali ocynkowanej
Korytko z kratką ze stali ocynkowanej
Korytko z kratką z poliamidu
Korytko z kratką z poliamidu
Komplet – 2 zaślepki i króciec
Komplet – 2 zaślepki i króciec
Komplet -zaślepka i zaślepka z króćcem
Komplet -zaślepka i zaślepka z króćcem

Zestaw garażowy 3x1m

Kratka ocynkowana, klasa obciążenia A15. W zestawie znajdują się
dwie ścianki czołowe i króciec wylotowy

Zalecany sposób postępowania z odpadami:

Zdemontowane, przeznaczone do wyrzucenia oraz uszkodzone wyroby będące w ofercie handlowej Gamrat S.A. podlegają recyklingowi i należy przekazać je do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów (jako odpady budowlane)